NIE POBIERAMY ŻADNYCH ZALICZEK

Nie pobieramy żadnych przedpłat, zaliczek. Zawsze możesz skorzystać z płatności przy odbiorze.

  TRANSPORT PRZEZ NASZEGO PRACOWNIKA

Przed zakupem możesz dokładnie obejrzeć produkt. Nie kupujesz kota w worku!

  30 DNI NA ZWROT ZAMÓWIENIA!

Każdy nasz klient posiada pełne prawo do zwrotu produktów które nie były zmontowane

Materac Pianka z Lateksem 12cm

399,00 zł
Brutto

Dwustronny materac piankowo-lateksowy o grubości 12 cm przeznaczony do łóżka dziecięcego, antresoli lub łóżka piętrowego. Materac średnio twardy  z naturalnym, hipoalergicznym wnętrzem i podszytą owatą doskonale sprawdza się zarówno w łóżkach niemowlęcych, jak i łóżkach starszych dzieci. Dwie warstwy materiału: elastyczna pianka oraz warstwa z perforowanym blokiem lateksowym, dedykowanym niemowlętom powyżej 8 miesiąca życia. Materac sprzedawany w zestawie z pikowanym pokrowcem zapinanym na zamek. Produkt w 100% polski, spełniający normy UE.

Rozmiar wewnętrzny
Ilość

Dwustronny materac piankowo-lateksowy o grubości 12 cm to model, który zadba o spokojny i bezpieczny sen malucha w każdym wieku. Materac świetnie sprawdza się jako element każdego łóżka dziecięcego, w tym także łóżeczek niemowlęcych, łóżka piętrowego i antresoli. Co ważne, jest to produkt wyprodukowany w 100% w Polsce  na bazie najwyższej jakości materiałów, które posiadają międzynarodowy certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100.

Materac pianka-lateks – jakie warstwy w nim znajdziemy?

Nasz materac jest wyjątkową mieszanką naturalnych, hipoalergicznych materiałów, w związku z czym może być stosowany także w łóżkach małych alergików. Materac z lateksem to także troska o dziecięcy kręgosłup, głowę oraz każdą inną część dziecięcego ciała, zapewniając mu komfort i wygodę podczas snu.

Warstwa elastycznej pianki

Pierwsza, najgrubsza część naszego materaca wypełniona została solidną pianką, którą charakteryzuje wysoki poziom elastyczności. To właśnie ta warstwa dba o odpowiednią sprężystość i bardzo dobre dopasowanie do kształtu ciała dziecka. Strona piankowa przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, już od momentu urodzenia aż do chwili, kiedy zaczną samodzielnie siedzieć. Przykładamy szczególną wagę do tego, by materiał stosowany przez nas był wygodny dla dziecka, a przy tym w naturalny sposób wspierał jego aktywność ruchową.

Warstwa perforowanego lateksu 12 cm

W momencie, kiedy dziecko wchodzi w kolejny etap rozwoju i zaczyna samodzielnie siedzieć, warto zmienić stronę materaca na perforowany blok lateksowy. W tym materiale skutecznie łączymy właściwości ortopedyczne poprzez elastyczność punktową lateksu, a także doskonałą odporność na alergeny. W ten sposób otrzymujemy produkt nie tylko bezpieczny dla rozwoju dziecka, ale także hipoalergiczny. Zaawansowany system kanalików wentylacyjnych odpowiada także za świetny przepływ powietrza oraz ochronę przed zawilgoceniem materaca.

Warto zauważyć, że pomiędzy warstwą piankową i lateksową umieszczona jest także specjalna owata, która przepuszcza powietrza oraz podwyższa skuteczność cyrkulacji powietrza.

Pikowany, zdejmowany pokrowiec w zestawie

Wraz z naszym materacem otrzymujesz zdejmowany, pikowany materac (biały) z wytrzymałej dzianiny powleczonej innowacyjną powłoką o właściwościach antybakteryjnych i antymikrobiotycznych. Pokrowiec chroni materac przed wnikaniem roztoczy, bakterii i grzybów, a także zapewnia znakomitą wentylację podczas snu dziecka.

Nasz pokrowiec zapinany jest z trzech stron na suwak, dzięki czemu można go w prosty sposób zdejmować z materaca i zakładać ponownie. Można go również czyścić w pralce w temperaturze 40 stopni, pamiętając o użyciu delikatnych detergentów.

Duży wybór rozmiarów

Jesteśmy polskim producentem materaców dziecięcych, w związku z czym w naszym sklepie znajdziesz je w bogatej ofercie rozmiarowej. Materac pianka-lateks dostępny jest w szerokościach: 70 cm, 80 cm, 90 cm, 120 cm oraz długościach: 140 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm, 190 cm oraz 200 cm.

UWAGA! Jeśli żaden z podanych rozmiarów nie pasuje do wymiaru łóżka Twojego dziecka, skontaktuj się z nami – wyprodukujemy materac pod wymiar, który nam prześlesz.

Dlaczego warto wybrać materac piankowo-lateksowy?

- materac dwustronny, idealny dla dziecka w każdym wieku
- świetne połączenie materiałów: elastyczna, sprężysta pianka (dla noworodków i najmłodszych niemowląt) oraz perforowany lateks (dla siedzących i chodzących dzieci)
- dodatkowa, przewiewna owata pomiędzy warstwami
- świetnie wyprofilowany, gwarantujący bezpieczny sen i doskonałe wsparcie dla kręgosłupa dziecka
- znakomita cyrkulacja powietrza i ochrona przed nadmierną potliwością
- materiały wykorzystane w materacu posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- 100% polska produkcja
- w zestawie pikowany pokrowiec o właściwościach hipoalergicznych i antybakteryjnych, zapinany na zamek
- duży wybór wariantów rozmiarowych i możliwość zamówienia pod wymiar klienta

Na co my zwracamy uwagę?

Jako rodzice sami posiadamy dzieci które śpią na naszych łóżkach i wiemy jak ważny to aspekt. Stąd też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak o to zadbać. Nasze łóżka są projektowane w trosce o dzieci. Bezpieczeństwo małych dzieci jest dla nas szczególnie ważne. Małe dzieci są w ciągłym ruchu, kilkumiesięczne dzieci przewracają się, wiercą, raczkują, uczą się chodzić, czasami we śnie. W celu zminimalizowania jakiegokolwiek ryzyka podjęliśmy następujące działania:

  • Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, uderzenia są bezpieczne dla dziecka
  • Szlifowane drewno lakierowane hipoalergiczną farbą. Gładkie, bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka.
  • Odpowiednia gęstość szczebelków w drabinie

Zwróć uwagę jeśli:

Masz malutkie dzieci lub szczególnie się przemieszczają podczas snu:

Takie łóżko powinno jak najbardziej zabezpieczać dziecko przed wypadnięciem. Zwróć uwagę aby miało gęste i wysokie barierki po obu stronach.

Mamy wiele rozwiązań dla Ciebie:

W przypadku malutkich kilkunastu-miesięcznych dzieci szczególnie polecamy: Marcin z barierką.

Natomiast dla przemieszczających się 3-7 latków: Mieszko II z barierką, Piotr z barierką, Monika z barierką.

Masz dzieci w różnym wieku:

Przyjęło się uważać, że łóżka piętrowe sprawdzają się w przypadku dzieci w wieku od 2-3 lat. Oczywiście nie jest to reguła, ale warto zwrócić tu przede wszystkim uwagę na to, czy dziecko będzie w stanie samodzielnie wspinać się i schodzić po drabince.

Nasza rada to układanie starszego dziecka na górnej części łóżka, a młodszego na dolnej.

Zastanawiasz się jaki wymiar będzie odpowiedni:

Od wzrostu dziecka zależy to, jakiej wielkości łóżko powinniśmy kupić. Najczęściej wybierane przez rodziców są łóżka piętowe z materacem w rozmiarze 90×200 cm, co pozwoli na korzystanie z nich przez wiele lat. W naszej ofercie łóżek znajdziemy także mniejsze łóżka, z materacem w rozmiarze 80x180cm, 80×160cm lub 70x140cm, co jest lepszym rozwiązaniem w przypadku pokoju o małym metrażu. Zachęcamy do częstego zmieniania modeli naszych łóżek wraz z dorastaniem dzieci :) Zobacz nasze wszystkie łóżka!

Masz wątpliwości co do jakości naszych łóżek:

Rozumiemy Twoje obawy ponieważ jakość wykonania łóżka dziecięcego to podstawowy warunek, którym powinni kierować się rodzice. Warto zwrócić uwagę, by łóżko było nie tylko ładne, ale także bezpieczne dla malucha i wytrzymałe. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzone i niezastąpione łóżko drewniane, wykonane z wysokiej jakości kawałków drewna. Kluczową kwestią jest jakość wykonania. A my posiadamy jakość wykonania udowodnioną certyfikatem zgodności z normą PN-EN 747 z 2013. Jeśli nadal masz obawy, skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie obawy z tym związane!

Dostawa Twoich mebli realizujemy za pośrednictwem:

  • Własnego bezpiecznego transportu - Cała Polska - 49 zł
  • Firmy spedycyjnej/kurierskiej - Koszt naliczany indywidualnie
  • Możesz odebrać osobiście - Koszt 0 zł

Procedura doręczenia:

  1. Powiadomienie klienta w dniu poprzedzającym dostawę
  2. Powiadomienie klienta odpowiednio wcześniej przed dostawą
  3. Doręczenie mebli klientowi
  4. Podpisanie protokołu odbioru i dostarczenia towaru

Prosimy o informowanie gdy nie mogą Państwo odebrać przesyłki w danym terminie.

Transport i wniesienie:

Do dyspozycji klienta posiadamy usługę wniesienia, która jest dodatkowo płatna. Można ją wybrać podczas zamawiania.

Jeśli zechcesz nasz pracownik wniesie nasze solidne i masywne łóżko do Twojego apartamentu na wysokim piętrze.

Transport, wniesienie i montaż:

Dodatkowo jeśli jesteście Państwo zainteresowani montażem u Państwa zachęcamy do skorzystania z naszej usługi!

Nasz pracownik dostarczy produkt do Państwa, wniesie nasze masywne łóżko, a następnie dyskretnie, fachowo i solidnie zmontuje łóżko które Państwo zamówiliście.

UWAGA: Z usługi wniesienia/wniesienia i montażu z powodów księgowych nie można zrezygnować w dniu dostawy.

Czas gwarancji

Na łóżka udzielamy aż 4 lata gwarancji. W przypadku materacy okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Gwarancja door-to-door

Codzienne użytkowanie w domu przez dzieci stawia wysokie wymagania przed łóżkami. Dlatego nasze łóżka są poddawane rygorystycznym testom pod kątem zgodności z najwyższymi standardami dla produktów do użytku domowego oraz spełniają nasze surowe wymogi dotyczące jakości, wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa. Dzięki temu mamy pewność, że poradzą sobie z dużym obciążeniem i codziennym użytkowaniem przez wiele lat.

Warunki gwarancji opisane są poniżej.

Warunki Gwarancji

Gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Jakie działania podejmie Pietrowe.pl , by rozwiązać problem?

Jeżeli dane roszczenie gwarancyjne zostanie uznane, Pietrowe.pl dany produkt naprawi lub wymieni na taki sam, niewadliwy. W przypadku kiedy dany produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, Pietrowe.pl zapewni jego zamiennik porównywalny pod względem funkcji, jakości i ceny. Jeżeli dane roszczenie gwarancyjne zostanie uznane, Pietrowe.pl, odpowiednio, pokryje koszty naprawy, części zamiennych, dojazdu i godzin pracy ekipy naprawczej oraz wysyłki. Powyższe nie ma zastosowania w przypadku napraw lub modyfikacji produktu dokonywanych samodzielnie przez klienta lub na jego zlecenie bez akceptacji Pietrowe.pl. Wymienione części lub produkt stają się własnością Pietrowe.pl. Reklamowany produkt powinien być czysty, a w przypadku jego zainstalowania, dostęp do niego nie może być utrudniony

43
chat Komentarze (0)