Dowiedź się więcej o naszej działalności

Nasza rodzinna firma jest na rynku już od 1997 r. Początkowo sprzedaż naszych produktów była ukierunkowana na rynek niemiecki oraz czeski. Przez 23 lata stworzyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku zagranicznym. Dzięki temu w 2020 r. otworzyliśmy nową fabrykę i rozpoczęliśmy sprzedaż naszych sprawdzonych produktów na rynku polskim.

Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Mokrej 40 w miejscowości Błonie. Zajmujemy się produkcją drewnianych łóżek piętrowych, akcesoriów do nich oraz materacy. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Dlatego też materiał jaki wykorzystujemy do produkcji wszystkich łóżek piętrowych to sosnowe, certyfikowane drewno, które pozyskujemy z polskich lasów. Używamy najlepszych na rynku surowców dostępnych w swojej klasie. Wszystkie łóżka piętrowe dostępne w naszym sklepie internetowym pokryte zostały specjalnymi, atestowanymi farbami i lakierami, które są bezpieczne dla zdrowia dzieci. Tworzymy z pasji, chcąc spełniać oczekiwania klientów.

Poza modelami dostępnymi w naszym sklepie pietrowe.pl, których zamówienia realizujemy do 15 dni roboczych, można u nas zamówić również łóżka na wymiar. Czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia wynosi do 21 dni roboczych. Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, stosujemy pewne udogodnienia podczas sprzedaży naszych łóżek. Dajemy 30 dni na zwrot towaru, który jest niezgodny z zamówieniem oraz nie przyjmujemy przedpłat - mają więc państwo gwarancję udanych zakupów. Wysoko cenimy naszych klientów i staramy się, aby każdy był zadowolony z naszych usług, a łóżka służyły państwu przez lata.