Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Łóżka antresole

Antresole z łóżkiem to coś więcej niż tylko zwykłe meble do pokoju dziecięcego. Dla rodzica to doskonały sposób na organizację niewielkich przestrzeni, a dla dziecka to spełnienie najskrytszych marzeń. To właśnie tam będzie mogło ukryć się przed całym światem i stworzyć przytulną „bazę” niedostępną dla dorosłych. Antresola z łóżkiem może okazać się także świetnym miejscem na zabawę z rodzeństwem, a także a naukę. Wystarczy, że w dolnej części mebla umieścimy niewielkie biurko i krzesło, by nasza pociecha mogła uczyć się w komfortowych warunkach.

Antresole z łóżkiem – jedna konstrukcja, miliony rozwiązań

Antresole to konstrukcje, które świetnie sprawdzają się w niewielkich wnętrzach, ale z odpowiednio wysokim sufitem. Wykorzystywane są zatem przede wszystkim w wysokich mieszkaniach, kamienicach, poddaszu lub w loftach. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje tu sam design antresoli, który musi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów – naszych dzieci.

W związku z tym staramy się nieustannie podążać za najnowszymi trendami w designie mebli dziecięcych i młodzieżowych, czego efektem są antresole w kształcie domku, antresole z miejscem do nauki, antresole ze schowkami w schodach i wiele, wiele innych. Każdy z mebli tworzony jest także zgodnie z najsurowszymi standardami jakości i bezpieczeństwa – posiada barierki o odpowiedniej wysokości, schody i drabinki dopasowane do wieku i umiejętności każdego malucha.

Pietrowe.pl – najlepsze antresole z łóżkiem do pokoju dziecięcego

W naszej ofercie przygotowaliśmy najciekawsze antresole drewniane, które tworzymy z litego drewna sosnowego z polskich lasów. Są one bardziej wytrzymałe w porównaniu do tych mebli, które znajdziemy w sklepach sieciowych. Nasze łóżka drewniane to inwestycja na lata! Warto zauważyć, że każdy z kawałków drewna, który wybieramy do produkcji naszych mebli, otrzymuje certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Ten ważny element daje rodzicom pewność, że ich pociechy otrzymują to, co da nich najlepsze i najbezpieczniejsze.

Antresole z łóżkiem dostępne są w naszym sklepie w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je w prosty sposób dopasować do wystroju każdego pokoju dziecięcego i młodzieżowego. W standardzie oferujemy konstrukcje z wykończeniem w kolorze sosny lakierowanej, a za dodatkową opłatą proponujemy następujące kolory:

- Dąb, Niebieski, Zielony, Orzech, Calvados, Grafit, Orange, Ciemny Brąz, Limonka, Buk, Różowy, Popiel, Olcha (+140 zł do ceny wyjściowej),
- Biały (+250 zł do ceny wyjściowej).

Każdy z naszych mebli dostępny jest w kilku wariantach rozmiarowych. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować także antresolę o wymiarach podanych przez klienta.


Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania na temat naszych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@pietrowe.pl lub telefonicznego: 221021922. Chętnie doradzimy w wyborze idealnej antresoli z łóżkiem dla Państwa dzieci i pomożemy w spełnieniu ich najskrytszych marzeń!