Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dodatki

Dodatki do łóżka piętrowego skierowane są do tych rodziców, którzy chcą zadbać nie tylko o bezpieczeństwo swoich dzieci podczas snu, ale także o funkcjonalność w ich pokoju. Łóżko piętrowe to świetny wybór przede wszystkim do przestrzeni o ograniczonej powierzchni, gdzie w jednym miejscu chcemy zaaranżować przytulne miejsce do snu i zabaw dla rodzeństwa. Łóżko piętrowe to także uwielbiany przez wszystkie dzieci mebel do zabawy – robienia kryjówek, wspinania po drabince, biegania. Spełniajmy dziecięce marzenia, ale nade wszystko dbajmy o ich bezpieczeństwo!

Dodatki do łóżka piętrowego – barierki i szuflady

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki asortyment dodatków do łóżka piętrowego, dedykowanych do mebli dostępnych w naszym sklepie. Stawiamy przede wszystkim na barierki ochronne, które mają za zadanie chronić dzieci przed upadkiem z łóżka, co jest szczególnie istotne na górnym poziomie łóżka. Barierki o kompaktowych rozmiarach są proste w montażu i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłużą nam przez długi czas.

Drugim rozwiązaniem, które oferujemy, są szuflady do łóżka piętrowego, które świetnie sprawdzają się w przypadku łóżek piętrowych z pustą przestrzenią nad podłogą. Dzięki ich dużej pojemności i łatwości w montażu z powodzeniem pomieszczą zarówno pościel dziecięcą, jak również inne zabawki i przedmioty używane przez dzieci. Nasze szuflady osadzone są na czterech kółkach, dzięki czemu można je w prosty sposób otwierać i zamykać.

Pietrowe.pl – producent mebli drewnianych z litego drewna sosnowego

Wszystkie dodatki do łóżka piętrowego, które oferujemy w naszym sklepie, wykonane zostały z litego drewna sosnowego z polskich lasów. Dbamy o najwyższą jakość stosowanych przez nas materiałów, w związku z czym każdy kawałek drewna wykorzystanego w produkcji posiada stosowny certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Nasze produkty to inwestycja na lata, a przy tym pewność, że dajemy naszym dzieciom to, co dla nich najbezpieczniejsze.

Zarówno barierki ochronne, jak i szuflady pod łóżko piętrowe pokrywamy specjalnymi farbami i lakierami, które również posiadają stosowne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Każdy z dodatków dopasowujemy rozmiarowo do wielkości łóżka oraz do wybranego przez Państwa koloru.Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania na temat naszych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@pietrowe.pl lub telefonicznego: 221021922. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych dodatków do łóżka piętrowego dla Państwa dzieci i pomożemy w spełnieniu ich najskrytszych marzeń!