Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Materace

Spokojny, bezpieczny sen dziecka to jeden z najważniejszych elementów jego prawidłowego rozwoju. Nie bez powodu zatem każdy rodzic przykłada szczególną wagę do wyboru materaca do łóżka dziecięcego. Dobrze dobrany materac nie tylko zagwarantuje spokojny sen naszemu maluchowi, ale także utrzyma dziecięcy kręgosłup w prawidłowej pozycji. Czy jednak każdy z nas wie, na co zwracać uwagę podczas kupowania materaca do łóżka dziecięcego?

Materac dziecięcy – kierujemy się dziecięcą wygodą i bezpieczeństwem

Dobro każdego malucha jest dla nas priorytetowe, w związku z czym chętnie pomagamy rodzicom w wyborze materaca dla dziecka. Ogólna zasada jest prosta – naszym pociechom wybieramy materac podobnie jak dla nas samych. Po pierwsze, nie może być on zbyt miękki i zbyt twardy, a kręgosłup dziecka ma układać się na nim w linii prostej.

Kolejną ważną kwestią jest dobra termoregulacja materaca, dzięki czemu skóra dziecka będzie mogła swobodnie oddychać, a ciało nie spoci się. Ważne, by materac posiadał oddychający pokrowiec, który zagwarantuje maksimum higieny oraz właściwości hipoalergiczne. Pokrowiec powinien być zapinany na zamek, co umożliwia jego ściąganie i czyszczenie w pralce, w temperaturze min. 60˚C.

Pietrowe.pl – najlepsze materace dla małych kręgosłupów

W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór materaców dziecięcych, zróżnicowanych z uwagi na rozmiar, twardość i układ poszczególnych warstw. Stawiamy na materace piankowe, które naszym zdaniem oferują najlepsze właściwości i wykazują pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Nie rekomendujemy zakupu materaca sprężynowego dla najmłodszych.

Oferujemy kilka rodzajów materacy piankowych, w tym modele:

- z pianki poliuretanowej T25,
- z pianki lateksowej,
- z pianki z kokosem,
- z pianki Visco Memory,
- z pianki Premium (Apollo lub Leto).

Wszystkie nasze materace sprzedawane są z wysokiej jakości pokrowcem zapinanym na zamek.


UWAGA! Średni czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni. Istnieje możliwość wykonania materaca dziecięcego na zamówienie, pod wymiary podane przez klienta.Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania na temat naszych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@pietrowe.pl lub telefonicznego: 221021922. Chętnie doradzimy w wyborze idealnego łóżka piętrowego dla Państwa dzieci i pomożemy w spełnieniu ich najskrytszych marzeń!